Podbitka dachowa, podłogówka...

Sucha, ładnie obrobiona podbitka dachowa ze świerka skandynawskiego , który ze względu na małe, zdrowe, niewypadające sęki idealnie nadaje się na ten materiał jest naszą propozycją na podbicie ścian poddasza oraz dachu na zewnątrz budynku.

podbitka dachowaDrewno od stuleci było wykorzystywane do budowy i wykańczania domów. Bez wątpienia jako naturalny materiał korzystniej wpływa na nasze zdrowie i wygląda lepiej niż alternatywne materiały z PCV czy płyty gipsowe które na poddaszach z reguły pękają na złączach z powodu naturalnych ruchów więźby dachowej pod wpływem wiatru.

Posiadamy podbitkę dachową 14 x 121 o długościach od 3,00m-5,10m . Podbitka jest w klasie jakości AB. Nie sprzedajemy klasy C ponieważ są to typowe odpadki .

Klasa C zawiera materiał ze znacznymi wadami typu: zgnilizna, liczne pęknięcia i dziury. Często nie da się z tego wyciąć połowy nadającego się do montażu materiału.

Oferujemy podbitkę suchą, precyzyjnie obrobioną na najnowocześniejszych maszynach i zapakowaną po 6 szt. w zafoliowanych paczkach.

podbitka dachowa